قوانین ما

قوانین ما

  

قوانین سرور مجازی

قوانین سرویس دهی چت روم

 

قوانین کلی :

 

مسئولیت حفاظت از فایلها، مطالب موجود در سایت، نام کاربری و کلمه عبور و بکاپ گیری روزانه از اطلاعات بر عهده کاربر میباشد و در صورتی که مشکلاتی از سوی این موارد پیش آید، هیچگونه مسئولیتی متوجـه رُز سرور نمی باشد ..

 


 

-کاربر نباید از سرویس میزبانی وب اشتراکی (وب هاستینگ) به عنوان هاست دانلود و یا آپلود استفاده نماید.

 


– استفاده از سرویس هاست اشتراکی به منظور میزبانی چت روم ها ، بدلیل فشار زیاد به سرور ، به هر نحو ممنوع می باشد.

 


 

– استفاده از هاست اشتراکی برای ارسال بیش از حد ایمیل، اسپم قابل قبول نمی باشد و در صورت مشاهده، اکانت کاربر مسدود و هیچ گونه وجهی بازگشت داده نخواهد شد.

 


 

– استفاده بیش از حد و یا سوء استفاده از منابع سرورها (CPU, RAM, Space, Bandwidth) در میزبانی وب که شما مجاز هستید حداکثر تا ۱۵-۱۸ درصد از CPU و RAM سرور در لحظه استفاده کنید در صورتی که به علت ترافیک بیش از حد یا استفاده نا آگاهانه و یا به عمد از اسکریپتهای CGI، PERL،PHP و Leech مانند RapidLeech و غیره که موجب تخریب و یا استفاده بیش از حد از منابع سرور شود، موجب قطع دسترسی کاربر بدون اطلاع قبلی خواهد شد و هیچگونه وجهی به کاربر عودت داده نمی شود. لذا توصیه می شود به هیچ وجه برنامه ها و نرم افزارها را بر روی سرور تست نکنید. سرور محل توسعه و تست نرم افزار نیست بلکه محیط نصب محصولات آزمایش شده و بدون نقص است.


 

– سرور های مجازی به صورت مدیریت نشده ارائه می شوند و فقط به مشکلات شبکه و سخت افزاری رسیدگی می شود (در صورت امکان به مشکلات و مسائل نرم افزاری هم جواب داده خواهد شد).


 

– بک آپ گیری از سرور های مجازی به عهده کاربر می باشد و رُز سرور هیچگونه مسئولیتی در این مورد ندارد.


 

– استفاده از سرورهای مجازی برای ارسال بیش از حد ایمیل، اسپم و تورنت کردن قابل قبول نمی باشد و در صورت مشاهده، اکانت کاربر مسدود و هیچ گونه وجهی بازگشت داده نخواهد شد.


– در صورتیکه مشتری اقدام به فحاشی و ناسزا به هر شکل و هر نحو بنماید قرارداد او به طور یک طرفه فسخ و مبلغ سرویس مورد نظر به هیچ وجه به او عودت نخواهد شد.


 

– کاربر موظف است برای سرور اختصاصی ۱ روز قبل از تاریخ سررسید ، برای سرور مجازی ۲ روز بعد از تاریخ سررسید و مابقی سرویس ها ۳ روز بعد از تاریخ سررسید اقدام به تمدید آن نماید، بدیهی است که پس از گذشت این زمان رُز سرور هیچ تعهدی در مورد نگهداری اطلاعات مشترک نخواهد داشت.


 

– هنگاهی که یکی از آی پی آدرس های در حال استفاده برای مشترکین سرور اختصاصی و سرور مجازی به هر دلیل اخطار دریافت نماید، سرویس دهنده مجبور خواهد بود سرویس مذکور را به مدت ۲۴ ساعت به حالت تعلیق در آورده و مورد را به دیتاسنتر توضیح دهد. در مواردی که سرویس دهنده دسترسی کامل به سرویس مشترک نداشته باشد، این وظیفه بر عهده خود مشترک خواهد بود که سرویس مذکور را هر چه سریعتر و به مدت ۲۴ ساعت به حالت تعلیق ببرد و توضیحات لازم را برای سرویس دهنده ارسال نماید. در صورتی که مشترک در این حالت، وظایف خود را به درستی و در زمان لازم انجام ندهد، عواقب ناشی بر عهده مشترک خواهد بود.

 


 

– انجام هرگونه فعالیت مربوط به دیداس یا اتک که باعث اختلال در سرویس دهی گردد و برای کاربر ابیوز دریافت شود، تمامی سرویس های مشترک بدون اطلاع قبلی مسدود و حذف میگردد و رُز سرور هیچگونه مسئولیتی بابت ارائه نسخه پشتیبان به کاربر ندارد.


– سرور های مجازی که به صورت آن منیجد تحویل داده میشوند به صورت خام بوده و پشتیبانی سرویس های ان از عهده ما خارج میباشد.


 

– قیمت سرویس های مختلف با توجه به نوسانات ارز به روز می باشد.

 


 

قوانین پشتیبانی :

 


 

تعهدات کاربر :


 

– کاربر متعهد می شود که تمامی تیکت های پشتیبانی را به زبان فارسی تایپ و ارسال کند.

 


 

– کاربر متعهد می شود تا از ارسال تیکتهای مکرر و در یک موضوع جدا خودداری کند.


 

– کاربر موظف است تا ادب و شئونات اخلاقی را در هنگام ارسال تیکت پشتیبانی رعایت نماید و مشکلات خود را در نهایت آرامش و ادب پیگیری نماید.

 


– کاربر موظف است هنگام ارسال تیکت، سرویس مربوطه، عنوان تیکت، و متن تیکت را به درستی و با توضیحات کامل وارد نماید تا در پاسخگویی اپراتورهای شرکت وقفه ایجاد نشود و در نهایت در حل مشکل کاربر تسریع گردد.

 


 

– کاربر اهمیت تیکت را بایستی با توجه به اهمیت واقعی تیکت انتخاب کند و نبایستی بدون دلیل اهمیت “ضروری” را انتخاب کند. وضعیت ضروری تنها برای مواردی اعم از Down بودن سرور، در دسترس نبودن سرویس و… می باشد.

 


 

تعهدات اپراتور (کارمند/پشتیبان) :

 


– اپراتور رُز سرور متعهد میشود تا تمامی تلاش خود را برای برطرف کردن مشکلات مربوط به پشتیبانی سرویس مربوطه انجام دهد تا رضایت کاربر را جلب نماید.

 


– اپراتور موظف است تا در نهایت ادب و احترام به پاسخگویی کاربر بپردازد تا مشکل کاربر مرتفع گردد.


 

– اپراتور متعهد میشود تا تیکت کاربر را در اسرع وقت پاسخ دهد. شایان ذکر است زمان پاسخگویی به تیکتها بسته به حجم کاری بین ۱دقیقه تا ۷ساعت می باشد.


 

توجه داشته باشید که این مقدار زمان بر اساس حجم کاری تعیین میشود.

 


 

شرایط بازپرداخت وجه :

 


تمامی سرویس ها دارای گارانتی برگشت ، وجه تا ۳ روز میباشد و فقط با ذکر دلیل منطقی برگشت وجه امکان پذیر هست , در این دوره مبلغ ۵۰۰۰ تومان بابت هزینه راه اندازی سرور کسر میگردد و مابقی مبلغ بین ۱ تا ۳ روز کاری برگشت داده می شود .

 


 

– مشترکینی که بعد از سپری شدن ۲۴ ساعت زمان تست درخواست بازپرداخت وجه می نمایند باید دلیلی قانع کننده و یا مدرکی مستند ارائه نمایند.


 

– هزینه هایی مثل کانفیگ های مربوط به سرور، ثبت دامنه، آی پی و ۵۰۰ تومان بعنوان کارمزد از مبلغ سرویس کسر خواهند شد.


 

– مبلغ شارژ شده در حساب کاربری به هیچ عنوان قابل بازگشت به حساب شما نیست و این مبلغ در حساب کاربری شما برای خرید های بعدی باقی خواهد ماند.