درحال بار گذاری
img-bg

بهترین هاستینگ در سال ۱۳۹۸ به انتخاب مردمدرباره رُز سرور

چرا رُز سرور ؟

از آغاز فعالیت رُز سرور تا کنون نهایت تلاش ما ارائه بهترین سرویس به کاربران خود بوده است و طی فعالیت های ما تنها افتخار ما رضایت کاربران از سرویس ارایه شده توسط رُز سرور میباشد.

به خانواده بزرگ ما بپیوندید

خدمات هاستینگ

میزبانی وب یا web hosting به مفهوم فراهم ساختن فضایی است که کاربر می تواند فایل ها و سایر سرویس های مربوط به وب سایت خود را در آن قرار دهد. میزبانی اشتراکی (shared web hosting )روشی از میزبانی وب است که منابع یک سرور بین چند سایت به اشتراک گذاشته می شود. میزبانی وب راه حلی ارزان برای میزبان یک وب سایت است که کاربر می تواند بدون نیاز به راه اندازی سرور خود و یا آشنایی با جنبه های فنی از عملیات های سرور از سرور اشتراکی استفاده نماید. مهمترین مزیت میزبانی اشتراکی هزینه پایین آن است.

به خانواده بزرگ ما بپیوندید

خدمات رُز سرور میزبانی وب اشتراکی در شرکت انتقال داده های هتزنر آلمان بر اساس سیستم عامل ویندوز و لینوکس و انواع سرور های استاندارد و حرفه ای آماده ارائه به کاربران می باشد. سرورهای موجود در شرکت هتزنر مجهز به سخت افزارهای قدرتمند روز بوده و از آخرین نسخه نرم افزارها بهره مند می باشند. مهندسین و تکنسینهای متخصص، بصورت شبانه روزی با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات مونیتورینگ، سرورها را تحت نظر دارند.
امنیت تخصصی سرور

سخت افزارو فایروال بسیار قوی برای میزبانی وب بک آپ گیری اتوماتیک از سایت به صورت دوره ای سرعت بالای دسترسی به سایت و سامانه پشتیبانی

آپتایم بالا

آپتایم 99.99% و مانیتورینگ24 ساعته سرور ها آپتایم به معنای ساده به زمان در دسترس بودن سایت های میزبانی شده در بستر اینترنت می باشد

پشتیبانی هوشمند

پشتیبانی 24 ساعت از طریق تیکت پشتیبانی تلفنی فقط در زمان های گفته شده در زیر: صبح از :8 الی 13 و بعدالظهر از:17 الی 20

آنچه مشتریان ما
درباره رُز سرور میگویند